Günün canlı iddaa maçları ve bitmiş iddaa maçları

Günün iddaa maçları

Tüm Maçlar

Bitmiş iddaa maçları

Geniş Ekran
    Kod   Ev Sahibi Deplasman   İY MS Saat
BSB 142 Bragantino America Mineiro 0 - 0 0 - 1 78'
BSB 143 Santa Cruz FC Abc FC 0 - 1 0 - 1 74'
- 144 Quilmes San Lorenzo - - 03:10
BSB 145 Bahia Parana - - 03:50
AML 146 Sporting Kansas FC Dallas - - 04:00
U20DŞ 147 Yeni Zelanda U20 Ukrayna U20 - - 04:00
JL1 148 Albirex Niigata Ventforet Kofu - - 07:00
U20DŞ 149 Arjantin U20 Panama U20 - - 07:00
U20DŞ 150 A.B.D. U20 Myanmar U20 - - 07:00
JL1 153 Nagoya Grampus Montedio Yamagata - - 08:00
GKKL 151 Gwangju Jeju United - - 08:00
GKKL 152 Pohang Steelers Daejeon Citizen - - 08:00
JL1 162 Vissel Kobe Vegalta Sendai - - 10:00
GKKL 161 Jeonnam Dragons Busan I'Park - - 10:00
U20DŞ 163 Gana U20 Avusturya U20 - - 10:00
SSL 170 Çaykur Rizespor Galatasaray - - 13:00
JL1 164 FC Tokyo Kashiwa Reysol - - 13:00
JL1 165 Kashima Antlers Matsumoto Yamaga - - 13:00
JL1 166 Sagan Tosu Urawa Reds - - 13:00
JL1 167 Shimizu S-Pulse Kawasaki Frontale - - 13:00
JL1 168 Shonan Bellmare Sanfreece Hiroshima - - 13:00
JL1 169 Yokohama Marinos Gamba Osaka - - 13:00
RPL 172 Dinamo Moskova FC Krasnodar - - 13:30
RPL 173 Kuban Arsenal Tula - - 13:30
RPL 174 Rostov CSKA Moskova - - 13:30
RPL 175 Spartak Moskova Amkar - - 13:30
RPL 176 Terek Ural S.O - - 13:30
RPL 177 Torpedo Moskova Mordovia Saransk - - 13:30
RPL 178 Ufa Rubin Kazan - - 13:30
RPL 179 Zenit Lokomotiv Moskova - - 13:30
M1L 180 Ujpest Kecskemeti TE - - 15:00
SSL 181 Fenerbahçe Kasımpaşa - - 16:00
NTL 182 Haugesund Start - - 16:30
P1L 183 Gornik Leczna Ruch Chorzow - - 16:30
İAL 185 Falkenberg Sundsvall - - 17:00
İAL 186 Hammarby Halmstad - - 17:00
İAL 187 Norrkoping Kalmar - - 17:00
UPL 194 Dinamo Kiev Metalurg Zaporizhya - - 17:00
UPL 195 Illichivets Olimpik Donetsk - - 17:00
İS2L 188 Assyriska Brommapojkarna - - 17:00
İS2L 189 Ljungskile Ostersund - - 17:00
İS2L 190 Sirius AFC United - - 17:00
İS2L 191 Utsiktens BK Jonkopings - - 17:00
İS2L 192 Varbergs BoIS FC Degerfors - - 17:00
İS2L 193 IFK Varnamo IK Frej - - 17:00
İSK 184 Falkirk Inverness Ct - - 17:00
M1L 196 Ferencvaros Videoton FC - - 17:30
VTB 742 Khimki Moskow Region Lokomotiv Kuban - - 17:30
RL1 197 CS U Craiova CFR Cluj - - 18:00
A1BL 743 Brose Baskets Bamberg Ratiopharm Ulm - - 18:00
Ç1L 198 Banik Ostrava Dukla Prag - - 18:15
Ç1L 199 Brno Jablonec - - 18:15
Ç1L 200 Mlada Boleslav Jihlava - - 18:15
Ç1L 201 Slavia Prag Slovacko - - 18:15
Ç1L 202 Slovan Liberec Ceske Budejovice - - 18:15
Ç1L 203 Sparta Prag Bohemians 1905 - - 18:15
Ç1L 204 Teplice Hradec Kralove - - 18:15
Ç1L 205 Viktoria Plzen Pribram - - 18:15
BR1L 206 Neman Grodno Granit - - 18:30
BR1L 207 Shakhtior Soligorsk Torpedo Zhodino - - 18:30
SSL 212 Bursaspor Torku Konyaspor - - 19:00
SSL 213 Bursaspor Torku Konyaspor - - 19:00
SSL 214 Mersin İdman Yurdu İstanbul Başakşehir - - 19:00
SSL 215 Medicana Sivasspor Trabzonspor - - 19:00
İTA 209 Verona Juventus - - 19:00
NTL 210 Molde Sandefjord - - 19:00
BR1L 208 BATE FC Minsk - - 19:00
P1L 211 Belchatow Zawisza Bydgoszcz - - 19:00
İS1BL 662 Valencia Dominion Bilbao Basket - - 19:15
İS1BL 744 Valencia Dominion Bilbao Basket - - 19:15
İFAC 218 Arsenal Aston Villa - - 19:30
İSBL 219 Virtus Entella Modena - - 19:30
UPL 220 Hoverla Uzhhorod Dnipro - - 19:30
UPL 221 Shakhtar Donetsk Karpaty Lviv - - 19:30
BR1L 217 FK Gomel Vitebsk - - 19:30
İS1BL 746 FIATC Joventut Badalona FC Barcelona - - 19:30
F1BL 745 Strasbourg Le Mans - - 19:30
M1L 225 Haladas Puskas Akademia FC - - 20:00
M1L 226 Budapest Honved Lombard Pápa - - 20:00
M1L 227 Paksi Dunaujvaros PASE - - 20:00
H1L 222 NK Osijek Slaven Koprivnica - - 20:00
H1L 223 NK Zadar Lokomotiva Zagreb - - 20:00
H1L 224 NK Zagreb Istra 1961 - - 20:00
AFK 229 Borussia Dortmund Vfl Wolfsburg - - 21:00
- 228 Nueva Chicago Temperley - - 21:00
P1BL 747 PGE Turow Zgorzelec Stelmet Zielona Gora - - 21:00
İS1BL 663 Laboral Kutxa Vitoria Unicaja Malaga - - 21:15
İS1BL 748 Laboral Kutxa Vitoria Unicaja Malaga - - 21:15
P1L 232 Slask Wroclaw Lechia Gdansk - - 21:30
TBL 661 Fenerbahçe Ülker Pınar Karşıyaka - - 21:30
TBL 741 Fenerbahçe Ülker Pınar Karşıyaka - - 21:30
İTA 233 Atalanta Milan - - 21:45
FRK 234 Auxerre Paris St Germain - - 22:00
FRK 235 Auxerre Paris St Germain - - 22:00
İ1BL 664 Umana Reyer Venezia Grissin Bon Reggio Emilia - - 22:00
İ1BL 749 Umana Reyer Venezia Grissin Bon Reggio Emilia - - 22:00
İSKP 241 Barcelona Athletic Bilbao - - 22:30
İSKP 242 Barcelona Athletic Bilbao - - 22:30
BSB 237 Boa EC Paysandu - - 22:30
BSB 239 Criciuma Atletico Goianiense - - 22:30
BSB 238 Botafogo FR EC Vitoria - - 22:30
BSB 240 Sampaio Corrêa Nautico - - 22:30
- 243 Sarmiento Argentinos Juniors - - 23:10
  Kod   Ev Sahibi Deplasman   İY MS Saat